bagaznikidachowe.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Boxy dachowe do samochodów

Strona główna  »  Artykuły  »  Boxy dachowe do samochodów


Boxy dachowe do samochodów
Boxy dachowe do samochodów to obecnie jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie przestrzeni ładunkowej samochodu. W sprzedaż znajdziemy wiele modeli autoboxów dachowych, różniących się od siebie zarówno pojemnością, jakością wykonania, aerodynamiką oraz wygodą obsługi. Do najczęściej kupowanych boxów dachowych zaliczają się produkty firmy THULE i Taurus.

Jedną z ostatnich nowości jest funkcjonalny box dachowy Taurus 450 Xtreme II, który nie tylko charakteryzuje się dużą pojemnością, ale także wygodną obsługą i bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi (zmieniona faktura materiału pokrywy boxa skutecznie minimalizuje opór powietrza). Pojemność boxa dachowego Taurus 450 Xtreme II wynosi aż 450 litrów, dzięki czemu pozwala on na załadunek dużej ilości dodatkowego bagażu.

Z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i komforcie obsługi, box samochodowy do montażu na dachu Taurus 450 Xtreme II wyposażono w kilka użytecznych i unikalnych rozwiązań, spośród których na szczególną uwagę zasługuje zupełnie nowy mechanizm montażu Quick System (zapewnia łatwy i szybki montaż boxa na belkach bagażnika bazowego). Dodatkowe zalety autoboxu Taurus 450 Xtreme II to: 3-punktowy centralny zamek, obustronne otwieranie wieka pokrywy, przystosowany do bezpośredniego montażu na belkach prostokątnych (po zastosowaniu dodatkowego adaptera możliwy montaż na belkach aluminiowych z rowkiem T) oraz eleganckie wykończenie.