bagaznikidachowe.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Transport roweru na dachu samochodu

Strona główna  »  Artykuły  »  Transport roweru na dachu samochodu


Transport roweru na dachu samochodu
Aby możliwy był bezpieczny transport roweru na dachu samochodu, konieczne jest zastosowanie odpowiedniego uchwytu. W ofercie handlowej producentów bagażników do samochodów znajdziemy wiele uchwytów rowerowych, dzięki którym w bezpieczny sposób możemy przewozić różnego rodzaju rowery na dachach samochodów osobowych.

Doskonałym przykładem profesjonalnego uchwytu do rowerów w przystępnej cenie, jest aluminiowy uchwyt rowerowy Taurus BikeUp, który dzięki uniwersalnej konstrukcji pasuje do różnego rodzaju rowerów. Proponowany uchwyt na rower odpowiednio przystosowano do transportu rowerów z ramą o średnicy od 25 do 70 mm. Należy przy tym zaznaczyć, że wysokość obręczy koła z oponą może być dowolna.

W przypadku uchwytu rowerowego Taurus BikeUp montaż roweru na dachu samochodu odbywa się za pomocą ramy oraz pasków zębatych służących do mocowania koła. Warto przy tym dodać, że montaż uchwytu na dachu samochodu jest łatwy i szybki, ponieważ nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Na uwagę zasługują także zamki zabezpieczające rower i uchwyt przed kradzieżą (produkt kompatybilny z One Key System). Uchwyt na rower Taurus BikeUp posiada 3-letnią gwarancję producenta.