bagaznikidachowe.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kompletne bagażniki samochodowe

Strona główna  »  Artykuły  »  Kompletne bagażniki samochodowe


Kompletne bagażniki samochodowe
Nie posiadasz bagażnika bazowego? Nie chcesz tracić czasu na dopasowywanie bagażnika do swojego modelu samochodu? Jeśli tak, to rewelacyjną propozycją dla Ciebie jest kompletny bagażnik bazowy THULE 785 SmartRack. Proponowany bagażnik samochodowy na dach jest produktem uniwersalnym, który składa się z 4 uniwersalnych stóp i pary belek stalowych prostokątnych o długości 127 cm każda.

Kompletny bagażnik bazowy THULE 785 SmartRack odpowiednio przystosowano do montażu na relingach o różnej średnicy. Dzięki uniwersalnym stopom z łatwością zainstalujemy go na relingach o średnicy od 18 do 50 mm (gumowa wyściółka chroni powierzchnię relingu przed zadrapaniem).W całości wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanego do niego ładunku (w miejskim teście zderzeniowym przy obciążeniu 75 kg zgodnie z normą ISO). Idealny pod uchwyty rowerowe na dach lub boxy dachowe.

Kolejną zaletą bagażnika samochodowego THULE 785 SmartRack jest możliwość zamykania za pomocą specjalnego narzędzia wchodzącego w skład zestawu. Warto także wspomnieć o łatwym i szybkim montażu oraz zgodności z normą City Crash.