bagaznikidachowe.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Wybieramy box dachowy

Strona główna  »  Artykuły  »  Wybieramy box dachowy


Wybieramy box dachowy Przed wyjazdem na tegoroczne wakacje zadecydowaliśmy o zakupie boxu dachowego. Mając w pamięci zeszłoroczne problemy ze spakowaniem się do bagażnika, odpowiednio wcześnie postanowiliśmy rozwiązać ten problem, testując polecane przez znajomych boxy dachowe. Wiedzieliśmy że jest to zakup na kilka lat, dlatego bagażnik powinien być nie tylko trwały i wykonany z solidnych materiałów, ale również wyróżniać się aerodynamicznym kształtem. Dobrze by było, gdyby był kolorem dopasowany do naszego samochodu. Zakupu zamierzaliśmy dokonać w jednym z internetowych sklepów, sprzedającym polskie i zagraniczne boxy dachowe.

Od początku byliśmy zdecydowani na boxy produkcji polskiej. Pomimo że droższe o około 20 procent, to jednak wydawały nam się znacznie wyższej jakości. Co ważne, oferowane były w kolorach, które idealnie pasowały do naszego samochodu. Po lekturze wielu testów i analiz, zdecydowaliśmy się na polecane przez użytkowników boxy dachowe z dzielona komorą. Zaletą tego rozwiązania było wygodniejsze i bezpieczniejsze rozłożenie ładunku, bez ryzyka przemieszczania się w czasie gwałtownego hamowania.

Zamówiony box dotarł do nas po kilku dniach od złożenia zamówienia. Przywiozła go firma kurierska. Pełni obaw przystąpiliśmy do rozpakowywania paczki, obawiając się tego, co zastaniemy w środku. Na szczęście nasze obawy były bezzasadne. Sprzedawca doskonale zapakował box, zabezpieczając go styropianem. Dodatkowo, zewnętrzna powierzchnia bagażnika była zabezpieczona cienką folią, chroniącą przed zarysowaniami. Całość sprawiała solidne wrażenie, z czego byliśmy niezmiernie zadowoleni.